Розклад занять

В ДНЗ яслах – садку №13 «Гвоздичка»

на 2018-2019 навчальний рік

 

ПОНЕДІЛОК

ВІВТОРОК

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

ПЯТНИЦЯ

I молодша група

9:00-Музика

9:20-Озн. З природою

9:00-Фіз. Вих-ння (без музики)

9:20-Сенсорний Р-к/констр

9:00-Музика

9:00-Зображувальна діяльність

9:00-Фіз.Вих-ння

9:20-Розвиток

мовлення

9:00-аплікація/Ліплення

9:20-Озн. З соціумом/валеологія

II половина дня

15:50 Конструювання

15:50 Дидактичні ігри з елементами СРГ

15:50 Театралізація/ОБЖД

15:50 Розваги

15:50Мовленнєва хвилинка

II молодша «А»

група

9:00-Озн.з соціумом/валеологія

9:25-Фіз.вих-ння(без музики)

9:00-Музика

9:25- Логіка

 

9:00- Розвиток

мовлення

9:25- Ліплення/аплікація

 

9:00- Малювання

9:25-Музика

 

9:00- Фіз.вих-ння

9:25-Озн. З природою

 

II половина дня

15:30 Театралізація

15:30 Мовленнева хвилинка

15:30 Народознавство

15:30 СРГ

15630 Конструювання

II молодша «Б»

група

9:00-Озн.З природою

9:25-Музика

9:00-  Ліплення/Аплікація

9:25-Фіз.Вих-ння(без музики)

  

9:00- Логіка

9:25-Музика

 

9:00-Розвиток мовлення

9:25-Малювання

9:00-Озн.зсоціумом/

валеологія

9:25-Фіз.Вих-ння

 

II половина дня

15:30 СРГ

15:30 Мовленнєва хвилинка

15:30 Театралізація

15:30 СХД

15:30 Конструювання /ОБЖД

Середня група

9:00-Озн.З природою

9:30- Ліплення/аплікація

 

9:00-Пропедевтика

9:30-Музика

10:00- Конструювання

9:00-Логіка

9:30- Фіз. Вих-ння (без музики)

10:00- Озн.з соціумом/валеологія

9:00- Розвиток

Мовлення

9:30-Малювання

10:00-Музика

9:00-Економічне виховання

9:30-Мовленнєва хвил.

10:00- Фіз.Вих-ння

 

II половина дня

15:50 Театралізація

15:50 Народознавство

15:50 СРГ

15:50 Розваги

 

Старша група

9:00-Озн.З природою

9:30-Конструювання

10:15-Музика

 

9:00-Логіка

9:35-Ліплення/аплікація

10:15-Фіз.Вих-ння (без музики)

9:00-Розвиток мовлення

9:35-економічне вих.-ння

 10:15-Музика

 

9:00-Грамота

9:35-Мовленнєва хв..

10:15- Озн з навколишнім

 

9:00-Озн.зсоціумом/валеол

9:30-Малювання

10:15-Фіз.Вих-ння

II половина дня

15:50 Театралізація

15:50 СХД

15:50 СРГ

15:50 Ручна праця

15:50 народознавство